Drive της Γ’ Γυμνασίου

 

 

Πρόγραμμα εξ αποστάσεως διδασκαλίας

ΔΕΥΤΕΡΑ

Πρωινό σχολείο
08:15 - 15:15
france flag 2
10:20 - 11:00
Γαλλικά
κ. Αγγελάρα
france flag 2
10:20 - 11:00
Γαλλικά
κ. Χρυσικάκη
france flag 2
10:20 - 11:00
Γαλλικά
κ. Μυκωνιάτη
german
10:20 - 11:00
Γερμανικά
κ. Κυπριανίδη
german
10:20 - 11:00
Γερμανικά
κ. Αλεξίδη

ΤΡΙΤΗ

Πρωινό σχολείο
08:15 - 15:15
Eglish flag
10:20 - 11:00
Αγγλικά
κ. Ρουμελιώτη
Eglish flag
10:20 - 11:00
Αγγλικά
κ. Γενναδείου
Eglish flag
10:20 - 11:00
Αγγλικά
κ. Τζουβαράς
Eglish flag
10:20 - 11:00
Αγγλικά
κ. Τραϊφόρου

ΤΕΤΑΡΤΗ

Πρωινό σχολείο
08:15 - 15:15
Επιλέγω Πρότυπο
10:20 - 11:10
κ. Γρίδος

ΠΕΜΠΤΗ

Πρωινό σχολείο
08:15 - 15:15
Eglish flag
11:10 - 11:55
4η ώρα
Αγγλικά
κ. Ρουμελιώτη
Eglish flag
11:10 - 11:55
4η ώρα
Αγγλικά
κ. Γενναδείου
Eglish flag
11:10 - 11:55
4η ώρα
Αγγλικά
κ. Τζουβαράς
Eglish flag
11:10 - 11:55
4η ώρα
Αγγλικά
κ. Τραϊφόρου
france flag 2
13:00 - 13:45
6ή ώρα
Γαλλικά
κ. Αγγελάρα
france flag 2
13:00 - 13:45
6ή ώρα
Γαλλικά
κ. Χρυσικάκη
france flag 2
13:00 - 13:45
6η ώρα
Γαλλικά
κ. Μυκωνιάτη
german
13:00 - 13:45
6η ώρα
Γερμανικά
κ. Κυπριανίδη
german
13:00 - 13:45
6η ώρα
Γερμανικά
κ. Αλεξίδη

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Πρωινό σχολείο
08:15 - 15:15

Εξατομικευμένο πρόγραμμα για τον μαθητή Σ.Ά.

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

09:15 - 10:
2η ώρα
κ. ΜΥΚΩΝΙΑΤΗ
(Από Επιλέγω Πρότυπο)
13:00- 13:45
6η ώρα
MYKΩNIATH
(Από Αρχαία)

ΤΕΤΑΡΤΗ

10:20- 11:05
3η ώρα
MYKΩNIATH
(Από μαθηματικά για διαγωνισμούς)

ΠΕΜΠΤΗ

09:15 - 10:
2η ώρα
κ. ΚΑΦΟΥΡΟΥ
(Από Aρχαία)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 

Αποστολή Εργασίας στον εκπαιδευτικό

  • Ενημέρωση:
    Μπορείτε να επισυνάψετε ΈΝΑ αρχείο μέχρι 24ΜΒ.
    Μια φωτογραφία έχει μέγεθος περίπου 5ΜΒ.
    Ένα αρχείο word που είναι μία σελίδα έχει μέγεθος περίπου 0,030ΜΒ.


  • Ημερομηνία αποστολής: 20/04/2021

 

 

 

 

 

Οι ιδέες μας

 

 

Αγγλικά: Β1+  κ.Βελλέ

 

 

Αγγλικά: Β1: κ. Γιάνναρη

 

 

Αγγλικά: B2: κ. Τραϊφόρου

 

 

 

Αγγλικά: C1 – C2: κ. Ρουμελιώτη

 

 

 

Γαλλικά: A0 – A1: Μυκωνιάτη

 

 

 

Γαλλικά: A1: κ. Χρυσικάκη

 

 

 

Γαλλικά: A2: κ. Αγγελάρα

 

 

 

Γερμανικά: κ. Ηλέκτρα Κυπριανίδη

 

 

 

Γερμανικά: κ. Πένυ Αλεξίδη

 

 

Εργ. Δεξ: Ιστορία των Μαθηματικών κ. Γρίδος

 

 

Ωρολόγιο πρόγραμμα Γ’ Γυμνασίου
 
 
 

 

ΜΟΝΟ για τους εκπαιδευτικούς του Γυμνασίου 

Ποιος εκπαιδευτικός είναι σε ποια αίθουσα

  ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
08:30 – 15:30 Αίθουσα
Γ’ Γυμνασίου
Αίθουσα Γ’ Γυμνασίου Αίθουσα Γ’ Γυμνασίου Αίθουσα Γ’ Γυμνασίου Αίθουσα Γ’ Γυμνασίου
 

10:20 – 11:00

Γαλλικά:
κ.Αγγελάρα

Αίθουσα
Α’ Γυμνασίου

10:20- 11:00

Αγγλικα:
κ. Ρουμελιώτη

Αίθουσα Α’ Γυμνασίου

 

10:20- 11:00

Αγγλικα:
κ. Ρουμελιώτη

Αίθουσα Α’ Γυμνασίου

 
 

10:20 – 11:00

Γαλλικά:
κ. Χρυσικάκη

Αίθουσα
Β’ Γυμνασίου

10:20- 11:00

Αγγλικα:
κ. Βελλέ

Αίθουσα Β’ Γυμνασίου

 

10:20- 11:00

Αγγλικα:
κ. Βελλέ

Αίθουσα Β’ Γυμνασίου

 
 

10:20 – 11:00

Γαλλικά:
κ. Μυκωνιάτη

Αίθουσα
Γ’ Γυμνασίου

10:20- 11:00

Αγγλικα:
κ. Τζουβαράς

Αίθουσα Γ’ Γυμνασίου

 

10:20- 11:00

Αγγλικα:
κ. Τζουβαράς

Αίθουσα Γ’ Γυμνασίου

 
 

10:20 – 11:00

Γερμανικά:
κ. Αλεξιδη

Κρεβατάκια 

10:20- 11:00

Αγγλικα:
κ. Τραϊφόρου

Κρεβατάκια 

 

10:20- 11:00

Αγγλικα:
κ. Τραϊφόρου

Κρεβατάκια

 
 

10:20 – 11:00

Γερμανικά:
κ. Κυπριανίδη

Αίθουσα 23

   

13:00 – 13:45
Γαλλικά:
κ.Αγγελάρα

Αίθουσα 23

 
       

13:00 – 13:45
Γαλλικά:
κ.Μυκωνιάτη

 
       

13:00 – 13:45
Γερμανικά:
κ.Κυπριανίδη

προς ενημέρωση

 
       

13:00 – 13:45
Γερμανικά:
κ.Αλεξίδη

προς ενημέρωση