Απογευματινό Σχολείο: Drive

 

Για να κατεβάσετε την εφαρμογή anydesk στον ΗΥ ή στο κινητό, πατήστε εδώ. 

 

 

 

 

Αποστολή Εργασίας στον εκπαιδευτικό

  • Ενημέρωση:
    Μπορείτε να επισυνάψετε ΈΝΑ αρχείο μέχρι 24ΜΒ.
    Μια φωτογραφία έχει μέγεθος περίπου 5ΜΒ.
    Ένα αρχείο word που είναι μία σελίδα έχει μέγεθος περίπου 0,030ΜΒ.


  • Ημερομηνία αποστολής: 20/04/2021

 

 

 

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 

1Η ΩΡΑ 15:30 – 16:15

ΜΕΛΕΤΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
ΚΑ ΚΑΦΟΥΡΟΥ

Τζαμφη Β΄
Αργυρός Α΄
Ιμπραήμ Σοφία
Καράκη Ρένα

Κακιούση Α’

1Η ΩΡΑ 15:30 – 16:15

ΕΞΑΤΟΜΙΚΕΥΜΕΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΓΝΩΣΣΑΣ
ΚΑ ΜΥΚΩΝΙΑΤΗ

 

Πέισον Α΄

ΓΙΟΥΣΕΦ Α’

ΤΡΟΙΣΗ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α’

1Η ΩΡΑ 15:30 – 16:15

ΕΞΑΤΟΜΙΚΕΥΜΕΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΓΝΩΣΣΑΣ
ΚΑ ΜΥΚΩΝΙΑΤΗ

 

Πέισον Α΄

ΓΙΟΥΣΕΦ Α’

ΤΡΟΙΣΗ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α’

 

1Η ΩΡΑ 15:30 – 16:15

ΕΞΑΤΟΜΙΚΕΥΜΕΝΑ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΑ ΓΙΑΝΝΕΤΑ


ΚΑΦΤΑΝΤΖΗ ΜΥΡΣΙΝΗ

1Η ΩΡΑ 15:30 – 16:15

ΕΞΑΤΟΜΙΚΕΥΜΕΝΑ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ

ΚΑ ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ

 

ΚΑΚΙΟΥΣΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ Α’

 

1Η ΩΡΑ 15:30 – 16:15

ΓΑΛΛΙΚΑ Α2 ΧΡΥΣΙΚΑΚΗ 

ΓΥΦΤΑΚΗΣ
ΠΕΡΑΚΗ
ΝΑΣΣΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ
ΝΤΑΛΑΚΑ
ΠΑΑΡ

1Η ΩΡΑ 15:30 – 16:15

ΣΧΕΔΙΟ ΚΑ ΤΣΟΥΚΑΤΟΥ 

 

Σκόττη Η.

 

1Η ΩΡΑ 15:30 – 16:15

Γερμανικά Β1

Αλεξίδη

 

Ευθυμίου

Χατζοπούλου

Καρατζαφέρης

Λυσσάνδρου

 

2Η ΩΡΑ 16:25 – 17:15

ΜΕΛΕΤΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ


ΚΑ ΚΑΦΟΥΡΟΥ

 

Τζαμφη Β΄

Αργυρός Α΄

Καφταντζη Β’ Γυμνασίου

Καράκη Ρένα Α’

ΤΙΑΝΟ ΙΩΣΗΦ Α’

2Η ΩΡΑ 16:25 – 17:15

ΕΞΑΤΟΜΗΚΕΥΜΕΝΟ

PEISON

 

2Η ΩΡΑ 16:25 – 17:15

ΜΕΛΕΤΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ – ΦΥΣΙΚΗ

KA ΓΙΑΝΝΕΤΑ

 

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΚΑΚΙΟΥΣΗ

ΚΑΦΤΑΝΤΖΗ

ΙΜΠΡΑΧΗΜ

 

2Η ΩΡΑ 16:25 – 17:15

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

KA ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ

 

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ Γ΄

 

2Η ΩΡΑ 16:25 – 17:15

ΓΑΛΛΙΚΑ Α2 ΑΓΓΕΛΑΡΑ 

 

Σκόττη Ι.

Καργιωτάκης

Ζαχαράκη

Στάθη Κ.

 

2Η ΩΡΑ 16:25 – 17:15

ΓΑΛΛΙΚΑ Β1

ΧΡΥΣΙΚΑΚΗ 


ΣΚΟΤΤΗ Η.

2Η ΩΡΑ 16:25 – 17:15

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ Β1

ΑΛΕΞΙΔΗ

 

Ευθυμίου

Χατζοπούλου

Καρατζαφέρης

Λυσσάνδρου

 

ΤΡΙΤΗ

1Η ΩΡΑ 15:30 – 16:15

ΜΕΛΕΤΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
ΚΑ ΚΑΦΟΥΡΟΥ


ΤΖΑΜΦΗ

ΚΟΡΑΚΗ ΡΕΝΑ

ΤΙΑΝΟ ΙΩΣΗΦ

 

1Η ΩΡΑ 15:30 – 16:15

ΕΞΑΤΟΜΙΚΕΥΜΕΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΓΝΩΣΣΑΣ
ΚΑ ΜΥΚΩΝΙΑΤΗ

 

Δημήτρης Τροίση

PEISON

 

1Η ΩΡΑ 15:30 – 16:15

ΕΞΑΤΟΜΙΚΕΥΜΕΝΑ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ

ΚΑ ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ

 

Βασιλάκης Νικόλας Γ’

 

1Η ΩΡΑ 15:30 – 16:15

ΑΓΓΛΙΚΑ Β1

ΚΑ ΒΕΛΛΕ

 

ΚΥΦΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ

ΤΕΛΑΤΙΝΙΔΗΣ

ΚΑΡΓΙΩΤΑΚΗΣ

ΚΑΚΙΟΥΣΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ

ΚΟΥΜΟΥΣΗ ΕΥΓΕΝΙΑ

ΑΡΓΥΡΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΙΜΠΡΑΧΙΜ

ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

 

1Η ΩΡΑ 15:30 – 16:15

ΑΓΓΛΙΚΑ Β2

ΚΑ ΤΡΑΙΦΟΡΟΥ


ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΚΟΝΤΖΙΑ

ΨΑΡΡΟΥ

ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ

ΓΥΦΤΑΚΗΣ

ΝΤΑΛΑΚΑ

ΜΗΝΑΔΑΚΗΣ

 

1Η ΩΡΑ 15:30 – 16:15

ΑΓΓΛΙΚΑ C2

ΚΑ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ


ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗ ΜΥΡΤΩ

ΚΥΦΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΚΟΤΤΗ ΗΛΕΚΤΡΑ

ΠΕΡΑΚΗ ΜΥΡΤΩ

ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΚΟΥΜΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΛΥΣΑΝΔΡΟΥ ΣΤΑΦΑΝΟΣ

 

2Η ΩΡΑ 16:25 – 17:15

ΜΕΛΕΤΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ


ΚΑ ΚΑΦΟΥΡΟΥ

Τζαμφη Β΄

ΚΟΡΑΚΗ ΡΕΝΑ

Βασιλάκης Νικόλας Γ’

 

2Η ΩΡΑ 16:25 – 17:15

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΝΩΣΣΑ

ΚΑ ΒΙΝΤΖΗΛΑΙΟΥ ΜΕ Ν.Μ 


ΠΕΙΣΟΝ Α’

ΓΙΟΥΣΕΦ

ΤΡΟΙΣΙ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α’

 

2Η ΩΡΑ 16:25 – 17:15

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ

 

ΤΙΑΝΟ ΙΩΣΗΦ

2Η ΩΡΑ 16:25 – 17:15

ΑΓΓΛΙΚΑ Β1

ΚΑ ΒΕΛΛΕ

 

ΚΥΦΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ

ΤΕΛΑΤΙΝΙΔΗΣ

ΚΑΡΓΙΩΤΑΚΗΣ

ΚΑΚΙΟΥΣΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ

ΚΟΥΜΟΥΣΗ ΕΥΓΕΝΙΑ

ΑΡΓΥΡΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΙΜΠΡΑΧΙΜ

ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

2Η ΩΡΑ 16:25 – 17:15

ΑΓΓΛΙΚΑ Β2

ΚΑ ΤΡΑΙΦΟΡΟΥ


ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΚΟΝΤΖΙΑ

ΨΑΡΡΟΥ

ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ

ΓΥΦΤΑΚΗΣ

ΝΤΑΛΑΚΑ

ΜΗΝΑΔΑΚΗΣ

2Η ΩΡΑ 16:25 – 17:15

ΑΓΓΛΙΚΑ C2

ΚΑ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ


ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗ ΜΥΡΤΩ

ΚΥΦΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΚΟΤΤΗ ΗΛΕΚΤΡΑ

ΠΕΡΑΚΗ ΜΥΡΤΩ

ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΚΟΥΜΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΛΥΣΑΝΔΡΟΥ ΣΤΑΦΑΝΟΣ

ΤΡΟΙΣΙ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ

1Η ΩΡΑ 15:30 – 16:15

ΜΕΛΕΤΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
ΚΑ ΚΑΦΟΥΡΟΥ

Τζαμφη Β΄
Αργυρός Α΄
Ιμπραήμ Σοφία
Καράκη Ρένα

Κακιούση Α’

1Η ΩΡΑ 15:30 – 16:15

ΕΞΑΤΟΜΙΚΕΥΜΕΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΓΝΩΣΣΑΣ
ΚΑ ΜΥΚΩΝΙΑΤΗ

Δημήτρης Τροίση

1Η ΩΡΑ 15:30 – 16:15

ΕΞΑΤΟΜΙΚΕΥΜΕΝΑ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΑ ΓΙΑΝΝΕΤΑ


ΚΑΦΤΑΝΤΖΗ ΜΥΡΣΙΝΗ

1Η ΩΡΑ 15:30 – 16:15

ΓΑΛΛΙΚΑ Α2 ΧΡΥΣΙΚΑΚΗ 

ΓΥΦΤΑΚΗΣ
ΠΕΡΑΚΗ
ΝΑΣΣΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ
ΝΤΑΛΑΚΑ
ΠΑΑΡ

1Η ΩΡΑ 15:30 – 16:15

ΣΧΕΔΙΟ ΚΑ ΤΣΟΥΚΑΤΟΥ 


ΚΟΝΤΖΙΑ
ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗ ΜΥΡΤΩ
ΠΕΙΣΟΝ ΠΕΙ

1Η ΩΡΑ 15:30 – 16:15

SCAT ΚΟΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ


ΚΑΡΓΙΩΤΑΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΖΑΝΟΣ
ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΗΝΑΔΑΚΗΣ

2Η ΩΡΑ 16:25 – 17:15

ΜΕΛΕΤΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ


ΚΑ ΚΑΦΟΥΡΟΥ

Τζαμφη Β΄
Αργυρός Α΄

2Η ΩΡΑ 16:25 – 17:15

ΜΕΛΕΤΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ


ΚΑ ΚΑΦΟΥΡΟΥ

Τζαμφη Β΄
Αργυρός Α΄

2Η ΩΡΑ 16:25 – 17:15

ΜΕΛΕΤΗ ΣΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

KA ΓΙΑΝΝΕΤΑ

Κακιούση Α’
Ιμπραχήμ
ΚΑΦΤΑΝΤΖΗ ΜΥΡΣΙΝΗ

2Η ΩΡΑ 16:25 – 17:15

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

KA ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ

ΤΙΑΝΟ ΙΩΣΗΦ

2Η ΩΡΑ 16:25 – 17:15

ΓΑΛΛΙΚΑ Α2 ΧΡΥΣΙΚΑΚΗ 

ΓΥΦΤΑΚΗΣ
ΠΕΡΑΚΗ
ΝΑΣΣΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ
ΝΤΑΛΑΚΑ
ΠΑΑΡ

2Η ΩΡΑ 16:25 – 17:15

ΣΧΕΔΙΟ ΚΑ ΤΣΟΥΚΑΤΟΥ 


ΚΟΝΤΖΙΑ
ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗ ΜΥΡΤΩ
ΠΕΙΣΟΝ ΠΕΙ

2Η ΩΡΑ 16:25 – 17:15

SCAT ΚΟΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ


ΚΑΡΓΙΩΤΑΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΖΑΝΟΣ
ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΗΝΑΔΑΚΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

1Η ΩΡΑ 15:30 – 16:15

ΜΕΛΕΤΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ 
ΚΑ ΜΥΚΟΝΙΑΤΗ – ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ

1Η ΩΡΑ 15:30 – 16:15

ΕΞΑΤΟΜΙΚΕΥΜΕΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΓΝΩΣΣΑΣ
ΚΑ ΚΑΦΟΥΡΟΥ

 

 

1Η ΩΡΑ 15:30 – 16:15

ΕΞΑΤΟΜΙΚΕΥΜΕΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ

ΚΑ ΓΙΑΝΝΕΤΑ

1η & 2η ΩΡΑ 15:30 – 17:15

ΓΑΛΛΙΚΑ Α2 

ΚΑ ΑΓΓΕΛΑΡΑ

 

1η & 2η ΩΡΑ 15:30 – 17:15

ΓΑΛΛΙΚΑ β2

ΚΑ ΧΡΥΣΙΚΑΚΗ 

 

1η & 2η ΩΡΑ 15:30 – 17:15

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ

ΚΑ ΑΛΕΞΙΔΗ 

2 ΩΡΑ 16:25 – 17:15

ΜΕΛΕΤΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΚΑ ΚΑΦΟΥΡΟΥ

 

2Η ΩΡΑ 16:25 – 17:15

ΜΕΛΕΤΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΚΑ ΤZΑΓΚΑΡΑΚΗ

 

1Η ΩΡΑ 16:30 – 17:15

ΕΞΑΤΟΜΙΚΕΥΜΕΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ

ΚΑ ΓΙΑΝΝΕΤΑ

ΤΡΙΤΗ

1η & 2η ΩΡΑ 15:30 – 17:30

ΜΕΛΕΤΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΚΑ ΚΑΦΟΥΡΟΥ

 

 

1η ΩΡΑ 15:30 – 16:15

ΕΞΑΤΟ/MEΝΟ ΚΑ ΜΥΚΟΝΙΑΤΗ 

1η & 2η ΩΡΑ 15:30 – 17:30

ΕΞΑΤΟ/ΜΕΝΟ 

ΚΑ ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ

 

 

1η & 2η ΩΡΑ 15:30 – 17:30

ΑΓΓΛΙΚΑ Β1

ΚΑ ΒΕΛΛΕ

 

1η & 2η ΩΡΑ 15:30 – 17:30

ΑΓΓΛΙΚΑ Β2

ΚΑ ΤΡΑΙΦΟΡΟΥ

 

1η & 2η ΩΡΑ 15:30 – 17:30

ΑΓΓΛΙΚΑ C2

ΚΑ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ

 

1η & 2η ΩΡΑ 15:30 – 17:15

ΑΓΓΛΙΚΑ Α0

ΚΑ ΓΙΑΝΝΑΡΗ

ΤETAΡΤΗ

1η & 2η ΩΡΑ 15:30 – 17:30

ΕΞΑΤΟ/ΜΕΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΓΝΩΣΣΑΣ & ΜΕΛΕΤΗ

ΚΑ ΚΑΦΟΥΡΟΥ

 

 

1η ΩΡΑ 15:30 – 16:15

ΜΕΛΕΤΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΚΑ ΜΥΚΟΝΙΑΤΗ & ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ

1η & 2η ΩΡΑ 15:30 – 17:30

ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ

ΚΑ ΓΙΑΝΝΕΤΑ

 

1η & 2η ΩΡΑ 15:30 – 17:15

ΑΓΓΛΙΚΑ Α0

ΚΑ ΓΙΑΝΝΑΡΗ

1η & 2η ΩΡΑ 15:30 – 17:30

ΓΑΛΛΙΚΑ Β2

ΚΑ ΧΡΥΣΙΚΑΚΗ 

 

1η & 2η ΩΡΑ 15:30 – 17:30

ΣΧΕΔΙΟ

ΚΑ ΤΣΟΥΚΑΤΟΥ

 

 

ΠΕΜΠΤΗ

1Η ΩΡΑ 15:30 – 16:15

ΜΕΛΕΤΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ 
ΚΑ ΜΥΚΟΝΙΑΤΗ 

1Η ΩΡΑ 15:30 – 16:15

ΕΞΑΤΟΜΙΚΕΥΜΕΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΓΝΩΣΣΑΣ
ΚΑ ΚΑΦΟΥΡΟΥ

 

 

1Η ΩΡΑ 15:30 – 16:15

ΕΞΑΤΟΜΙΚΕΥΜΕΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ

ΚΑ ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ 

1Η ΩΡΑ 15:30 – 17:15

ΑΓΓΛΙΚΑ Β2 – ΚΑ ΤΡΑΙΦΟΡΟΥ

 

1Η ΩΡΑ 15:30 – 17:15

ΑΓΓΛΙΚΑ C2 – ΚΑ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ

 

1Η ΩΡΑ 15:30 – 17:15

TAEKWONDO

2Η ΩΡΑ 16:25 – 17:15

ΜΕΛΕΤΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΚΑ ΤZΑΓΚΑΡΑΚΗ

 

3Η ΩΡΑ 17:30 – 19:30

ΕΞΑΤΟΜΙΚΕΥΜΕΝΑ
ΚΑ ΠΕΤΡΑΚΗ

 

2Η ΩΡΑ 16:25 – 17:15

ΑΤΟΜΙΚΟ ΜΑΘΗΜΑ ΚΙΘΑΡΑΣ

ΚΟΣ ΛΙΑΠΗΣ

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

15:30 – 17:30 

ΜΕΛΕΤΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ 
ΚΑ ΜΥΚΟΝΙΑΤΗ 

 

15:30 – 16:15

ΕΞΑΤΟ/MΕΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΓΝΩΣΣΑΣ
ΚΑ ΚΑΦΟΥΡΟΥ

15:30 – 16:15

ΕΞΑΤΟ/MΕΝΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ 

ΚΑ ΓΙΑΝΝΕΤΑ

 

15:30 – 17:30

ΡΗΤΟΡΙΚΗ

ΚΑ ΚΡΙΕΤΣΕΠΗ

ΚΑ ΒΛΑΧΟΥ

15:30 – 16:15

ΕΞΑΤΟ/ΜΕΝΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ

ΚΑ ΠΑΣΣΙΟΥ

15:30 – 17:30

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ Β1

ΚΑ ΑΛΕΞΙΔΗ 

15:30 – 17:30

ΓΑΛΛΙΚΑ Β1

ΚΑ ΧΡΥΣΙΚΑΚΗ