Πρόγραμμα Χριστουγεννιάτικης γιορτής

Τετάρτη 23.12.2020

ΤΕΤΑΡΤΗ

09:00 - 10:30
Χριστουγεννιάτικη Γιορτή και Αναστοχασμό της 1ης περιόδου
κ. Γρίδος, κ. Νικολαΐδης, κ. Κριετσέπη
11:00 - 12:30
Δράσεις για τον αθλητισμό και τη σημασία της προσπάθειας από Ολυμπιονίκες και Παραολυμπιονίκες
12:50 - 13:50
Χριστουγεννιάτικα τραγούδια - Παραδοσιακά Κάλαντα - Live Piano - Body Percussion & Dances σε Χριστουγεννιάτικα Τραγούδια με τη συμμετοχή και των γονιών
κ. ΣΙΜΟΥ

Drive A’ Γυμνασίου

Πρόγραμμα εξ αποστάσεως διδασκαλίας

ΔΕΥΤΕΡΑ

Πρωινό σχολείο
08:15 - 15:15
france flag 2
10:20 - 11:00
Γαλλικά
κ. Αγγελάρα
france flag 2
10:20 - 11:00
Γαλλικά
κ. Μυκωνιάτη
france flag 2
10:20 - 11:00
Γαλλικά
κ. Χρυσικάκη
german
10:20 - 11:00
Γερμανικά
κ. Αλεξίδη
german
10:20 - 11:00
Γερμανικά
κ. Κυπριανίδη

ΤΡΙΤΗ

Πρωινό σχολείο
08:15 - 15:15
Eglish flag
10:20 - 11:00
Αγγλικά
κ. Ρουμελιώτη
Eglish flag
10:20 - 11:00
Αγγλικά
κ. Γενναδείου
Eglish flag
10:20 - 11:00
Αγγλικά
κ. Τζουβαράς
Eglish flag
10:20 - 11:00
Αγγλικά
κ. Τραϊφόρου

ΤΕΤΑΡΤΗ

Πρωινό σχολείο
08:15 - 15:15
κ. Τσαγκαράκη
09:15 - 10:00

ΠΕΜΠΤΗ

Πρωινό σχολείο
08:15 - 15:15
Eglish flag
11:10 - 11:55
4η ώρα
Αγγλικά
κ. Ρουμελιώτη
Eglish flag
11:10 - 11:55
4η ώρα
Αγγλικά
κ. Γενναδείου
Eglish flag
11:10 - 11:55
4η ώρα
Αγγλικά
κ. Τζουβαράς
Eglish flag
11:10 - 11:55
4η ώρα
Αγγλικά
κ. Τραϊφόρου
france flag 2
13:00 - 13:45
6ή ώρα
Γαλλικά
κ. Αγγελάρα
france flag 2
13:00 - 13:45
6ή ώρα
Γαλλικά
κ. Χρυσικάκη
france flag 2
13:00 - 13:45
6η ώρα
Γαλλικά
κ. Μυκωνιάτη
german
13:00 - 13:45
6η ώρα
Γερμανικά
κ. Κυπριανίδη
german
13:00 - 13:45
6η ώρα
Γερμανικά
κ. Αλεξίδη

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Πρωινό σχολείο
08:15 - 15:15

Αποστολή Εργασίας στον εκπαιδευτικό

  • Ενημέρωση:
    Μπορείτε να επισυνάψετε ΈΝΑ αρχείο μέχρι 24ΜΒ.
    Μια φωτογραφία έχει μέγεθος περίπου 5ΜΒ.
    Ένα αρχείο word που είναι μία σελίδα έχει μέγεθος περίπου 0,030ΜΒ.


  • Ημερομηνία αποστολής: 20/04/2021

 

 

 

 

A personalized program for the student Y.B.- L. 

MONDAY

12:10 - 12:55
5h
BINTZILAIOY

TUESDAY

11:10 - 11:55
4h
KAFOYROY
14:25 - 15:15
7h
SIMOY

WEDNESDAY

08:30 - 09:15
1st
MYKONIATI
09:15 - 10:00
2nd
MYKONIATI

THURSDAY

08:30 - 09:15
1st
MYKONIATI
09:15 - 10:00
2nd
MYKONIATI
12:10 - 12:55
5th
MYKONIATI

FRIDAY

09:15 - 10:00
2nd
MYKONIATI

A personalized program for the student P.P

MONDAY

12:10 - 12:55
5th
MYKONIATI

TUESDAY

11:10 - 11:55
4th
KAFOYROY
14:25 - 15:15
7th
SIMOY

WEDNESDAY

08:30 - 09:15
1st
MYKONIATI
09:15 - 10:00
2nd
MYKONIATI
14:25 - 15:15
7th
MYKONIATI

THURSDAY

08:30 - 09:15
1st
MYKONIATI
09:15 - 10:00
2nd
MYKONIATI
12:10 - 12:55
5th
MYKONIATI

FRIDAY

09:15 - 10:00
2nd
MYKONIATI
14:25 - 15:10
7th
MYKONIATI

Εξατομηκευμένο πρόγραμμα για τον μαθητή  G.N. 

2Η ΩΡΑ 16:25 – 17:15


ΜΕΛΕΤΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΚΑ ΤζΑΓΚΑΡΑΚΗ


Τζαμφη Β΄

Αργυρός Α΄

Ιμπραήμ Σοφία

Καράκη Ρένα

Δημήτρης Τροίση

Κακιούση

2Η ΩΡΑ 16:25 – 17:15

ΕΞΑΤΟΜΙΚΕΥΜΕΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΓΝΩΣΣΑΣ

 

ΤΙΑΝΟ ΙΩΣΗΦ

ΠΕΙΣΟΝ

2Η ΩΡΑ 16:25 – 17:15

ΑΓΓΛΙΚΑ Β2

ΚΑ ΤΡΑΙΦΟΡΟΥ


ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΚΟΝΤΖΙΑ

ΨΑΡΡΟΥ

ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ

ΓΥΦΤΑΚΗΣ

ΝΤΑΛΑΚΑ

ΜΗΝΑΔΑΚΗΣ

 

2Η ΩΡΑ 16:25 – 17:15

ΑΓΓΛΙΚΑ C2

ΚΑ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ

ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗ ΜΥΡΤΩ

ΚΥΦΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΚΟΤΤΗ ΗΛΕΚΤΡΑ

ΠΕΡΑΚΗ ΜΥΡΤΩ

ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΚΟΥΜΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΛΥΣΑΝΔΡΟΥ ΣΤΑΦΑΝΟΣ

 

ΔΕΥΤΕΡΑ

12:10 - 12:55
5th
MYKΩΝΙΑΤΗ
(Από Θρησκευτικά)

ΤΡΙΤΗ

11:10 - 11:55
4th
ΜΥΚΩΝΙΑΤΗ
(Από Επιλέγω Πρότυπο)
14:25- 15:15
7th
ΜΥΚΩΝΙΑΤΗ
(Από Οδύσσεια)

ΤΕΤΑΡΤΗ

08:30 - 09:15
1st
ΜΥΚΩΝΙΑΤΗ (Από Επιλέγω Πρότυπο)
09:15 - 10:00
2nd
ΜΥΚΩΝΙΑΤΗ
(Από Αρχαία)
14:25 - 15:15
7th
ΚΑΦΟΥΡΟΥ
(Από Ιστορία)

ΠΕΜΠΤΗ

08:30 - 09:15
1st
KRIKOY
09:15 - 10:00
2nd
MYKONIATI
12:10 - 12:55
5th
MYKONIATI

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

09:15 - 10:00
2nd
KRIKOY
14:25 - 15:15
7th
MYKONIATI

Εξατομηκευμένο πρόγραμμα για τον μαθητή Ν.Σ.  

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

17:15 - 18:15
Eξατομικευμένο

κα Τζαγκαράκη

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Εξατομηκευμένο πρόγραμμα για τον μαθητή Π.Α   

ΔΕΥΤΕΡΑ

1η ώρα
15:30 - 16:15
Γλώσσα
κ. ΚΑΦΟΥΡΟΥ

ΤΡΙΤΗ

3η ώρα
17:30 - 18:15
Μαθηματικά
κ. ΠΑΣΙΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ

1η ώρα
15:30 - 16:15
Γλώσσα
κ. ΚΑΦΟΥΡΟΥ

ΠΕΜΠΤΗ

3η ώρα
17:30 - 18:15
Μαθηματικά
κ. ΠΑΣΙΟΥ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

1η ώρα
15:30 - 16:15
Γλώσσα
κ. ΚΑΦΟΥΡΟΥ
3η ώρα
17:30 - 18:15
Μαθηματικά
κ. ΠΑΣΙΟΥ

Εξατομηκευμένο πρόγραμμα για τον μαθητή B.M

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

13:0 - 13:55
Μαθηματικά
κ. ΠΑΣΙΟΥ

 

Αγγλικά: Β1+  κ.Βελλέ

 

 

Αγγλικά: B1: κ. Αλεξοπούλου

 

 

Αγγλικά: B2: κ. Τραϊφόρου

 

 

Αγγλικά: C1 – C2: κ. Ρουμελιώτη

 

 

Γαλλικά: A0 – A1: κ. Μυκωνιάτη

 

 

Γαλλικά: A1: κ. Χρυσικάκη

 

 

Γαλλικά: A2: κ. Αγγελάρα

 

 

Γερμανικά: κ. Ηλέκτρα Κυπριανίδη

 

 

 

Οι ιδέες μας

 

 

Εργ. Δεξ: Ιστορία των Μαθηματικών

 

 

 

 

 

Ωρολόγιο πρόγραμμα Α’ Γυμνασίου
 

 

 

 

 

ΜΟΝΟ για τους εκπαιδευτικούς του Γυμνασίου 

Ποιος εκπαιδευτικός είναι σε ποια αίθουσα

  ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
08:30 – 15:30 Αίθουσα
Α’ Γυμνασίου
Αίθουσα Α’ Γυμνασίου Αίθουσα Α’ Γυμνασίου Αίθουσα Α’ Γυμνασίου Αίθουσα Α’ Γυμνασίου
 

10:20 – 11:00

Γαλλικά:
κ.Αγγελάρα

Αίθουσα
Α’ Γυμνασίου

10:20- 11:00

Αγγλικα:
κ. Ρουμελιώτη

Αίθουσα Α’ Γυμνασίου

 

10:20- 11:00

Αγγλικα:
κ. Ρουμελιώτη

Αίθουσα Α’ Γυμνασίου

 
 

10:20 – 11:00

Γαλλικά:
κ. Χρυσικάκη

Αίθουσα
Β’ Γυμνασίου

10:20- 11:00

Αγγλικα:
κ. Βελλέ

Αίθουσα Β’ Γυμνασίου

 

10:20- 11:00

Αγγλικα:
κ. Βελλέ

Αίθουσα Β’ Γυμνασίου

 
 

10:20 – 11:00

Γαλλικά:
κ. Μυκωνιάτη

Αίθουσα
Γ’ Γυμνασίου

10:20- 11:00

Αγγλικα:
κ. Τζουβαράς

Αίθουσα Γ’ Γυμνασίου

 

10:20- 11:00

Αγγλικα:
κ. Τζουβαράς

Αίθουσα Γ’ Γυμνασίου

 
 

10:20 – 11:00

Γερμανικά:
κ. Αλεξιδη

Κρεβατάκια 

10:20- 11:00

Αγγλικα:
κ. Τραϊφόρου

Κρεβατάκια 

 

10:20- 11:00

Αγγλικα:
κ. Τραϊφόρου

Κρεβατάκια

 
 

10:20 – 11:00

Γερμανικά:
κ. Κυπριανίδη

Αίθουσα 23

   

13:00 – 13:45
Γαλλικά:
κ.Αγγελάρα

Αίθουσα 23

 
       

13:00 – 13:45
Γαλλικά:
κ.Μυκωνιάτη

 
       

13:00 – 13:45
Γερμανικά:
κ.Κυπριανίδη

προς ενημέρωση

 
       

13:00 – 13:45
Γερμανικά:
κ.Αλεξίδη

προς ενημέρωση